Animowanki - o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą. Staramy się, aby nasze pasje i zainteresowania były także naszym sposobem na życie. Fotografia, grafiki, przyroda, czas wolny dzieci – tym chcemy się zajmować i w tych kierunkach rozwijać.
Znajdujemy się i działamy na terenie malowniczego powiatu żnińskiego (Łabiszyn, Żnin) oraz w Bydgoszczy, Inowrocławiu i okolicach. Zasięg naszych niektórych usług i sprzedaży jest ogólnokrajowy.
Współpracujemy z lokalnymi firmami, wspólnie się przy tym wspierając i pomagając.

Animowanki

Jednym z naszych projektów są ANIMOWANKI
Animowanki powstały z myślą o najmłodszych.
Chcemy zadbać o czas wolny dzieci, o ich rozwój poprzez pobudzanie kreatywności i wspólną zabawę. W tym celu stworzyliśmy ofertę ANIMACJI, WARSZTATÓW, a także propozycje rysunków i GRAFIK, które mogą stanowić ciekawe uzupełnienie dziecięcego świata.
Warto także zatroszczyć się o wspomnienia, którymi można się dzielić – proponujemy uwiecznienie tych niezwykłych, niepowtarzalnych chwil za pomocą fotografii.
Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy zaprezentować i zrealizować ofertę, która cały czas się rozrasta i ewoluuje.

O blogu

Wpisy pojawiające się na blogu będą dotyczyły przede wszystkim zrealizowanych projektów. Nie zabraknie opisów, zdjęć, przemyśleń.

Tutaj również zamieszczane będą informacje o nowościach, promocjach, produktach.

Zachęcam do zaglądania w to miejsce i komentowania pojawiających się wpisów.

Zapraszam także do zapisania się do newslettera (na stronie głównej) oraz do dołączenia na nasz fanpage oraz instagramowe konto 🙂

Pozdrawiam serdecznie i do napisania.

AP

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o