Atrakcje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami, które mogą stanowić samodzielną ofertę lub stać się dodatkiem do animacji, organizowanych przyjęć czy urodzin.

Kącik dla malucha, do lat 2
Specjalnie przeznaczone miejsce z zabawkami i atrakcjami przystosowany dla dzieci do lat 2. Istnieje możliwość dodatkowej opieki wykwalifikowanego animatora.
Suchy basen/zjeżdżalnia
Dmuchany zamek do skakania. Nie zajmuje dużo miejsca.
Jednocześnie pomieści 2 -3 dzieci.
Kreatywny stolik
Nasz kreatywny stolik to atrakcja, która obfituje w wiele zagadek, rebusów oraz twórczych gier i zabaw. Przy stoliku można spokojnie  i wygodnie usiąść, co daje możliwość relaksu i wspólnej zabawy
Bańki  mydlane
Czyli pokaz oraz wspólne puszczanie dużych baniek mydlanych na świeżym powietrzu 🙂 Wspaniała zabawa i świetne efekty wizualne gwarantowane!
 Fotościanka
Zabawy fotograficzne, pozowanie do zdjęć z wykorzystaniem różnych gadżetów, tła i scenografii. Zdjęcia robione aparatem typu Instax (natychmiastowy wydruk zdjęć) lub aparatem cyfrowym (zdjęcie dostarczone w późniejszym terminie, w postaci wydruku,  małej fotoksiążki lub na nośniku pamięci).
Małe (retro) kino
Pokaz bajek za pomocą projektora – dzieci poczują się jak na dawnym sensie bajkowym
Atrakcja zawiera również: bilety do kina, wygodne siedziska,
pudełka z popcornem/przekąski.
Pokaz trwa od 20 do 40 min.
Automat z cukierkami, maszyna do popcornu, słodki bufecik
Kolorowo, słodko i wesoło – pyszny bufecik będzie smaczną atrakcją każdego przyjęcia.Rodzaj i ilość słodkości można ustalić według indywidualnych preferencji, od siebie dodamy, że współpracujemy z lokalną cukiernią.
Spersonalizowane dodatki
Możemy zaprojektować i przygotować różnego rodzaju dodatki, ozdoby, zaproszenia, kartki urodzinowe itp, które uświetnią każdą okazję

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: GRAFIKI, SKLEP

CZEKAMY TAKŻE NA PAŃSTWA PROPOZYCJE I SUGESTIE!

Ceny uzależnione są od liczby dzieci i wybranych atrakcji oraz czasu wykonywania danej usługi.

W celu poznania szczegółów oferty proszę o kontakt: tel/ mail